Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20104
Stary 28.10.2011, 12:39
Mi się wydaje, że na postępowanie z urzędu póki co nie ma szansy, ale jakby ktoś złożył wniosek (chociażby zbiorowy np. kibiców) to wtedy już musieliby się tym zająć. Pytanie tylko, czy odpowiednie szare eminencje Majchrowskiego nie ukręciłyby sprawie szybko łba tak aby mu nie zaszkodzić.
Odpowiedz cytując