|
Mi się wydaje, że na postępowanie z urzędu póki co nie ma szansy, ale jakby ktoś złożył wniosek (chociażby zbiorowy np. kibiców) to wtedy już musieliby się tym zająć. Pytanie tylko, czy odpowiednie szare eminencje Majchrowskiego nie ukręciłyby sprawie szybko łba tak aby mu nie zaszkodzić.
|