|
Myśle, że nie ma co sie podniecać tym kompletem. Tak będzie peeeełno osób spoza wrocławia, chętnych tylko na zobaczenie stadionu. Zjąda sie chorzowiaki, bytomiaki i inne pikniki na jeden mecz - ja jestem ciekaw co będzie dalej. Oczywiście swoje robi też pozycj w tabeli.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|