Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17296
Stary 28.10.2011, 11:47
Myśle, że nie ma co sie podniecać tym kompletem. Tak będzie peeeełno osób spoza wrocławia, chętnych tylko na zobaczenie stadionu. Zjąda sie chorzowiaki, bytomiaki i inne pikniki na jeden mecz - ja jestem ciekaw co będzie dalej. Oczywiście swoje robi też pozycj w tabeli.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując