Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3352
Stary 28.10.2011, 11:24
Wisła - Podbeskidzie 5:1 (2:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton.

Bramki: Biton, Iliev, Wilk, Kirm, Lamey.

Zmiany: Jirsak, Boguski, Brud.
Odpowiedz cytując