Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
KaRaSTSW
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Łańcut
Offline
#
3352
28.10.2011, 11:24
Wisła - Podbeskidzie 5:1 (2:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton.
Bramki:
Biton, Iliev, Wilk, Kirm, Lamey.
Zmiany:
Jirsak, Boguski, Brud.
KaRaSTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KaRaSTSW
Znajdź inne posty napisane przez KaRaSTSW