Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3350
28.10.2011, 10:47
Wisła - Podbeskidzie 4-1 ( 2-0 )
Skład: Pereiko- Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Bramki: Biton, Iliev, Kirm, Lamey
Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal