Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3350
Stary 28.10.2011, 10:47
Wisła - Podbeskidzie 4-1 ( 2-0 )

Skład: Pereiko- Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Nunez, Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Bramki: Biton, Iliev, Kirm, Lamey

Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
Odpowiedz cytując