Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51684
Stary 28.10.2011, 10:42
Moze I dali 500, ale badzmy realistami. Czy naprawde te kilka bramek w slabym belgiskim klubie tak podnosi jego wartosc? Genkov chyba nawet lepsza runde miał, ile kosztowal ?

Pomysl za ile opchniesz Bitona? 3 mln max o ile wszystko bedzie ok. Niech Mierzejewski tu nie bedzie wypadkowa bo ciezko o drugiego jelenia.

Brozek kilkukrotny krol strzelcow i ciezko bylo znalesc chetnych, poszedl za 2 mln.

W takiej lidze o gole latwo, a co w kadrze? Narazie 1 wystep wiec malo by kogos to intetesowalo.

Stan majac 1,5 do wydania, zapoda 3 grajkow po 500tys a nie na Bitona. Sprzedajac ich po 1 mln zarobi to samo bez zbednego ryzyka, przy okazji wzmocni kadre.

Juz to widze jak Stan I Bogdan wysylaja Maaskanta po 1,6 to Cupiala, patrzac czym Bogus mu zmarze usmiech...
Odpowiedz cytując