Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20099
Stary 28.10.2011, 10:42
Erich Zann napisał(a):Wyświetl post
MKS Cracovia SSA była inwestorem zastępczym, dlatego wpływ na budowę stadionu mieli totalny.
W naszym przypadku inwestorem była miejska jednostka zarządzająca na co dzień dziurą w drodze, zajęciem pasa drogowego itd. Szefową tego bordelu jest baba, która na wieść o przegranym dla mista Euro 2012... popłakała się..., a jej poprzednik siedział w areszcie, ma procesy o korupcję (w tym fikcyjne przetargi z lat budowy naszego stadionu), molestowanie i mobbing.

A'propos Olszówki: widać różnicę bez swojego człowieka w Radzie Miasta? Chciałbym żeby to wreszcie wpłynęło na mobilizację i informację (choćby kto jest kim pośród kandydatów) przed następnymi wyborami samorządowymi.
Ale jednak jakiś tam wpływ mieliśmy. Dlaczego tak mały? Skoro dało się zmienić tę wspomnianą ilość kas, kołowrotków i układ foteli, to może dałoby się pójść dalej i np. zamontować telebimy w narożnikach, żeby każdy je widział? Wiadomo, że nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, bo czasu nie da się cofnąć, niemniej, uważam, że za swoją indolencję powinni odpowiedzieć nie tylko urzędnicy miejscy, ale i pracownicy Wisły.

Co do Olszówki i informacji przedwyborczej, to jak najbardziej popieram.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując