Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
3349
28.10.2011, 10:38
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (1:0)
Skład:
Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljic - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Bramki:
Biton, Iliev
Zmiany:
Jirsak, Brud, Boguski
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS