Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3348
Stary 28.10.2011, 10:29
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (0:0)

Skład: Pareiko - Lamey - Jovanović , Jaliens - Paljić - Wilk , Nunez - Garguła - Kirm - Iliev - Biton

Bramki: Biton, Iliev

Zmiany: Jirsak, Boguski, Brud
Odpowiedz cytując