Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51682
Stary 28.10.2011, 09:59
Dariook napisał(a):Wyświetl post

A kwota odstepnego nie grala roli, zgodzil sie byle by miec 2 napastnika, Belgom zmydlil oczy transferem za 1,6 mln , my dopielismy kadre .
Belgowie też idiotami nie są, Zresztą sami wydali na niego około 500 k euro. Także nie oddaliby go za grosze. Biton zaliczył tam mocy wjazd czym przyciągnął zainteresowanie swoja osobą nie tylko Wisły.

Powiedzmy sobie szczerze sytuacja jest naprawdę trudna do rozegrania. W Polsce o czym dobrze wiemy można wypromować piłkarza i sprzedać go za dobre pieniądze. Dlatego rachunek ekonomiczny jest prosty kupić Bitona już np teraz w zimie, a sprzedać w lecie za wyższą kwotę. Czysty zysk jednak wszystko owiane ryzykiem bo w piłce zdarzą się kontuzje, spadki formy.
Na moje Biton może być jeszcze lepszy bo widać że to inteligentny facet i szybko się uczy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.10.2011 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując