Temat
:
Jak dojechać na Reymonta?
Wyświetl pojedynczy post
tonnybb
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
42
28.10.2011, 09:46
Mam pytanie jak z dojazdem prywatnych samochodów dla kibiców przyjezdnych? Od której ulicy wjechać? Czy jest wogóle jakiś parking dla kibiców drużyny przyjezdnej?
tonnybb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tonnybb
Znajdź inne posty napisane przez tonnybb