Wyświetl pojedynczy post
tonnybb
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.10.2011, 09:46
Mam pytanie jak z dojazdem prywatnych samochodów dla kibiców przyjezdnych? Od której ulicy wjechać? Czy jest wogóle jakiś parking dla kibiców drużyny przyjezdnej?
Odpowiedz cytując