Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.10.2011, 09:35
Wisła - Podbeskidzie 3:1 (1:0)

Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Bramki: Kirm, Biton,Garguła

Zmiany: Jirsak, Boguski, Genkov
Odpowiedz cytując