Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51678
Stary 28.10.2011, 09:06
Cytat:
Gdyby nie ta skuteczność Dudu Bitona to byłby to bardzo przeciętny napastnik.
Post roku. Gdyby nie skuteczność Frankowskiego, to byłby nikim! Znasz powiedzenie, że "napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek"? Biton strzela? Strzela. 13 bramek w 16 meczach. No nie wiem, co trzeba mieć przed oczami, żeby podważać jego wartość. Pewnie, że w przyszłości może być różnie, ale na tę chwilę żydzicho wymiata!

@ canarinhos Też mnie dziś rano naszła podobna refleksja. Jak ktoś mógł wynegocjować cenę, której i tak nie będziemy mogli zapłacić... Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to, co napisałeś sam, ale nie chce mi się w to wierzyć i mam wrażenie, że po zakończeniu sezonu będzie zaskoczenie, że nie mamy kasy na Bitona i na chybcika trzeba znaleźć kogoś do ataku, bo o dziwo Boguski znowu będzie kontuzjowany/ nie strzeli w tym sezonie żadnej bramki.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 28.10.2011 o godz. 09:27.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując