Cytat:
|
Gdyby nie ta skuteczność Dudu Bitona to byłby to bardzo przeciętny napastnik.
|
Post roku.

Gdyby nie skuteczność Frankowskiego, to byłby nikim!

Znasz powiedzenie, że "napastnika rozlicza się ze strzelonych bramek"? Biton strzela? Strzela. 13 bramek w 16 meczach. No nie wiem, co trzeba mieć przed oczami, żeby podważać jego wartość. Pewnie, że w przyszłości może być różnie, ale na tę chwilę żydzicho wymiata!
@ canarinhos Też mnie dziś rano naszła podobna refleksja. Jak ktoś mógł wynegocjować cenę, której i tak nie będziemy mogli zapłacić... Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to, co napisałeś sam, ale nie chce mi się w to wierzyć i mam wrażenie, że po zakończeniu sezonu będzie zaskoczenie, że nie mamy kasy na Bitona i na chybcika trzeba znaleźć kogoś do ataku, bo o dziwo Boguski znowu będzie kontuzjowany/ nie strzeli w tym sezonie żadnej bramki.