tomasz_19 napisał(a):

|
chyba po fizjoterapeutach... ten gość to szklanka, leczy się chyba już od 100 tysięcy lat, a legenda mówi że kiedyś grał w piłkę... daj se siana
|
Legia znalazła lepszego Niemca w Szwecji, Michaela Goerlitza który niebawem będzie wolnym grajkiem.