Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14775
Stary 28.10.2011, 08:06
No tak Gwiaździsty teraz mamy 3 lata rozbijania wszystkiego co prawicowe i narodowe. Osłabiania każdego drobnego elementu mogącego budować poczucie jedności i dumy z kraju, poprawiającego jego niezależność.
W normalnym kraju ta konferencja byłaby na czołówkach wiadomości.
Np.Pośpieszalski dostaje program z czwartki o 22.30 ! (co za godzina) na TVP Info - ale w zamian wyrzucają Michała Karnowskiego . Do tego Pośpieszalski ma mieć zapis że nie może prowadzić programu w wersji z goścmi w studiu tylko w formie reportażu .Jakby tak było np. z Lisem za rządów PIS to by tu ałtorytety rozrywały szaty ze demokracja zagrozona
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej