http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...podbeskidziem/
o co chodzi z tym że ta firma MURAPOL S.A. jest sopnsorem meczu, beda na koszulkach w tym meczu czy jak?
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.