Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3343
Stary 28.10.2011, 06:42
Wisła - Podbeskidzie 4:1 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljić - Nunez, Wilk, Jirsak - Kirm, Biton, Iliev

Zmiany: Diaz, Garguła, Boguski

Bramki: Biton x2, Iliev, Nunez
Odpowiedz cytując