medyk napisał(a):

|
Nie ma też co zrzucać wszystko na miasto, Wisła jest tak samo winna aktualnej sytuacji! Całkowita bierność w czasie trwania budowy czy słyszeliście kiedyś żeby klub zabierał głos? Coś krytykował coś proponował? Z klubu do tej inwestycji powinno być oddelegowane przynajmniej 2 osoby które by patrzyły wszystkim na ręce jak jest prowadzona budowa, czy nie ma fuszerki, przekrętów. Tyle lat nie zabierali głosu i pozwolil robić zikitowi co im się podoba to teraz niech nie jęczą. I uważam że w tej kwestii klub dał dupy na całej lini.
|
Klub po oddaniu działki pod inwestycję nie miał żadnego wpływu na budowę. Od 2004r mogliśmy w zasadzie tylko zgłaszać uwagi i prosić, aby coś poprawiono. Żadnej mocy prawnej przy tej budowie Wisła nie miała od samej jej początku.
A co do tańszych stadionów o naszej pojemności (wiem, niektóre mają miejsca stojące, ale zmiany zwiększające pojemność do 30tys miejsc siedzących byłyby kosmetyczne):
http://stadiony.net/stadiony/ger/coface_arena
http://stadiony.net/stadiony/ger/rhein_neckar_arena
http://stadiony.net/stadiony/kaz/astana_arena
wybudowane w ostatnich latach.