Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
3341
28.10.2011, 05:34
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton
Bramki: Biton, Iliev,
Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik