Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3341
Stary 28.10.2011, 05:34
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (2:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez - Garguła, Kirm, Iliev - Biton

Bramki: Biton, Iliev,

Zmiany: Jirsak, Boguski, Czekaj
Odpowiedz cytując