Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51672
Stary 28.10.2011, 04:52
Kris Dee, ty to na serio piszesz? Takie powiedzenie jest "dobry trener tylko wyników nie ma". Ty wymyśliłeś coś przeciwnego o piłkarzach - "Słaby napastnik, tylko bramki strzela". Ja tam wolę słabego napadziora, który w sezonie strzeli 20-30 goli, jak Frankowski, Svitlica czy Filippo Inzaghi niż zajebistego, który gra świetnie głową, tyłem do bramki, super się zastawia oraz ma 10 innych zalet, tylko się od roku nie może przełamać (np Tomasz - international level - Zahorski). Nie chce się na wyrost zachwycać Bitonem, ale to przechuj i nie wykupienie go za 1,5mln euro będzie dużą głupotą.

Odpowiedz cytując