szprotson napisał(a):

Idąc twoim tokiem rozumowania, każdy napastnik jest chuja warty bo zazwyczaj postawa obrońców jest bierna.
Jeśli nie jest bierna, to wtedy typa faulują, ale napisałbyś ze strzelał karne po głupich faulach BIERNYCH obrońców.
|
Idąc moim tokiem rozumowania, dwa gole w LE to za mało aby stwierdzić czy nadaje się na puchary. Biton jedyne co pokazał to doskonały strzał z dystansu(być może był to przypadek).
Arked napisał(a):

|
Właśnie te dwie fantastyczne bramki w LE (świetne strzały nie do obrony!) są dowodem na to, że strzela nie tylko w naszej lidze (która moim zdaniem wcale nie jest buraczana). Sam sobie zaprzeczasz w powyższym poście.
|
Dwie bramki ci wystarczą do oceny zawodnika.
Całe szczęście że tacy ludzie jak ty nie odpowiadają w Wiśle za transfery.
Przypuszczam że Klejndinst tak właśnie Buzoze wyłowił i poszło się pier...ić 400tys €
Pewnie Gordan zagrał kilka razy wślizgiem, może jeszcze jakąś bramkę z bani załadował i poszła pozytywna opinia.
Gdyby nie ta skuteczność Dudu Bitona to byłby to bardzo przeciętny napastnik.
Być może facet ma jakąś wspaniałą passe która za chwile się skończy, oby nie.
Grzegorz "Kiełbasa" Piechna też kiedyś walił bramki jak na zawołanie, ponad 20 na sezon.
Jeżeli cena za niego będzie faktycznie wynosić 1.6mln to na dzień dzisiejszy, dla mnie nie jest wart tych pieniędzy. Zbyt wiele słabych punktów w jego grze, ale ponieważ jest młodym zawodnikiem ma szanse to poprawić.
Jedyne o co apeluję to aby poczekać z oceną do końca sezonu.