Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
mnemonic
Banita
Od: 08.2011
Offline
#
3340
27.10.2011, 23:44
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez - Iliew, Kirm, Garguła - Biton
Bramki: Kirm, Biton 2
Zmiany: Brud, Diaz, Jirsak
mnemonic
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mnemonic