Wyświetl pojedynczy post
mnemonic
Banita
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3340
Stary 27.10.2011, 23:44
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:1 (1:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez - Iliew, Kirm, Garguła - Biton
Bramki: Kirm, Biton 2
Zmiany: Brud, Diaz, Jirsak
Odpowiedz cytując