Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51670
Stary 27.10.2011, 23:18
Co do Bitona to chłopaki, weźcie na luz. Nie ma co sobie gdybać, bo sam Dudu mówił, że kwota wykupu CHYBA wynosi 1,6 mln, sam nie jest tego pewien, więc na razie cieszmy się z jego gry i goli...

Poza tym, gdzieś był artykuł, że Cupiał się sfrajerzył, bo miał wybór. Kupić Bitona od razu, w ciemno, za kilkaset tysi ojro, albo wypożyczyć najpierw. I tutaj trzeba sobie zadać pytanie. Jeżeli można go było od razu kupić za kilkaset ojro, a my go tylko wypożyczyliśmy, (gdzie, za wypożyczenie także zapłaciliśmy Charleoi), a opcję pierwokupu ustaliliśmy na 1,6mln ojro, czyli 2-3x wyższą jak mniemam, to coś tu jest nie halo...

Dowiemy się latem. Do tego czasu ponarzekajmy na słabą grę Wisełki
Odpowiedz cytując