Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20085
Stary 27.10.2011, 21:08
bellic88 napisał(a):Wyświetl post
http://stadiony.net/projekty/fra/sta...ffroy_guichard

Koszt w przeliczeniu na PLN ok 260mln. A pojemność jeszcze większa niż u nas...
Plus jakość wykończenia pewnie X razy lepsza i nowocześniejszy.
Odpowiedz cytując