Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10329
Stary 27.10.2011, 20:59
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Espanyol-Betis 1 (2,10) Aalesund-Stabaek 1 (2,15) Roskilde-Koge 1X (2,00) Timisoara-Steaua 1X (1,78). Gram to jako single.
Ładnie to dzisiaj wszystko powchodziło-tak jak wczoraj Birmingham.Może jutro też coś ciekawego się wykluje.
Odpowiedz cytując