Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17285
Stary 27.10.2011, 20:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że to weszło, ale cel szlachetny. Głosowanie obowiązkowe:

http://www.weszlo.com/news/8269-Wiez...lubowy_autokar

generalnie chodzi o hasło na autokar Pasów na mecze wyjazdowe. Ja wybrałem "Całą jesień w dupie mamy, na dwie bańki już czekamy!".

PS. POZnan*ski Kartoflu, jesteś w gościach - więc radzę nie przeginać. Jesteś na granicy wylotu z tego forum.
Mię rozwaliło hasło 'Pasieka i trutnie "
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując