Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20083
Stary 27.10.2011, 20:29
bo miasto i ZiKiT zezwoliłoby na patrzenie im na ręce ze strony władz klubu... prokuratura ma problem ze znalezieniem winnych tego przekrętu, to tym bardziej klub nic by nie wskórał, jak reagował to odpowiedz brzmiała "tak, xxx data i oddajemy stadion" i tak tych dat było 10. No bo co klub mógł? przeciez to że by wydali jakieś oświadczenie na stronie nie przyśpieszyłoby prac i każdy o tym wie. Media nagłasniały sprawę i też to nic nie dawało. Miasto / ZiKiT czuło się bezkrarne i tyle..tłumaczyli sie że "a tam trzeba poprawić" , "tu dokręcić" i co gnojom zrobisz..

było tu pisane przez naocznego świadka jak Basałaj z Ochalikiem zwiedzali budowę stadionu i natknęli się na gościa z budowy, kazał im się wynosić, a oni na to "a wie pan dla kogo jest budowany ten stadion? " odp "tak, dla ZiKiTu", to wystarczy za komentarz

miasto nie traktowało klubu poważnie, mieli w poważaniu ich zdanie, dopiero teraz się zainteresowali stadionem bo poczuli kasę do zgarnięcia.. gdzie byli wcześniej kiedy dwóch robotników stukało w rynnę i po 3 godzinach kończyli pracę? poza tym to nie Wisła budowała ten stadion tylko miasto / ZiKiT i do nich należało nazdorowanie tej inwestycji
Ostatnio edytowane przez CH. : 27.10.2011 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując