<Crasch> napisał(a):

|
Przecież symulacja od RAMu nie zależy tylko od procesora. To on jest odpowiedzialny za symulacje wszystkiego, RAM tylko przechowuje dane..
|
bedziesz mial malo pamieci to przy przetwarzaniu danych w pewnym momencie Ci jej braknie .... i co wtedy? zero miejsca na przeprowadzenia nawet obliczen z cyklu 2+2 ... i z taka .......a moze sobie w tym momencie nie poradzic nawet najszybszy procesor swiata