Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
3333
27.10.2011, 20:16
Wisła - Podbeskidzie 4-1 (2-0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jovanović, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev, Biton
Zmiany: Brud, Jirsak, Boguski
Bramki: Biton x2, Garguła, Iliev
Ostatnio edytowane przez Bielau : 28.10.2011 o godz. 18:32.
Bielau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bielau
Znajdź inne posty napisane przez Bielau