Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
 
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3333
Stary 27.10.2011, 20:16
Wisła - Podbeskidzie 4-1 (2-0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jovanović, Jaliens, Paljić - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev, Biton
Zmiany: Brud, Jirsak, Boguski
Bramki: Biton x2, Garguła, Iliev
Ostatnio edytowane przez Bielau : 28.10.2011 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując