SIP napisał(a):

|
Z innej beczki. Czy ktoś się orientuje czy została jakoś wyjaśniona sprawa przekazania komuś jednorazowo karnetu/biletu? W sytuacji gdy ja nie mogę iść a skorzystać mógłby inny kibic.
|
numer przejdzie bez problemu, byle osoba, której nie przysługuje zniżka nie szła na ulgowy karnet oraz była w miarę podobna do osoby, której zdjęcie jest na karnecie.