Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ibz
Junior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7210
Stary 27.10.2011, 19:01
SIP napisał(a):Wyświetl post
Z innej beczki. Czy ktoś się orientuje czy została jakoś wyjaśniona sprawa przekazania komuś jednorazowo karnetu/biletu? W sytuacji gdy ja nie mogę iść a skorzystać mógłby inny kibic.
numer przejdzie bez problemu, byle osoba, której nie przysługuje zniżka nie szła na ulgowy karnet oraz była w miarę podobna do osoby, której zdjęcie jest na karnecie.
piknik
Odpowiedz cytując