Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.10.2011, 18:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Domyślam się.

Ale szczerze mówiąc, mam w dupie kto się wyświetla na banerach podczas meczu, nie patrze na nie. Ale dali taki tytuł jakbyśmy conajmniej nowego sponsora złapali.
po za tym nie widziałem zadnego info typu : Szybryt sponsorem Wisły na sezon 11/12 etc.
Przed sezonem było info na głównej, że Szubryt przedłużył umowę sponsorską na kolejne dwa sezony.
Odpowiedz cytując