szprotson napisał(a):

Domyślam się.
Ale szczerze mówiąc, mam w dupie kto się wyświetla na banerach podczas meczu, nie patrze na nie. Ale dali taki tytuł jakbyśmy conajmniej nowego sponsora złapali.
po za tym nie widziałem zadnego info typu : Szybryt sponsorem Wisły na sezon 11/12 etc.
|
Przed sezonem było info na głównej, że Szubryt przedłużył umowę sponsorską na kolejne dwa sezony.