studio napisał(a):

|
Dobrze ze jeszcze nie dzielisz trybun na poszczegolne sektory ;-)
|
Przeczytaj jeszcze raz. Wszystkie sektory na dawnej krytej z 'wypasionymi' fotelami są wyłącznie w opcji karnetu za 10 lub 15 tysięcy złotych. Nie kojarzę podobnych motywów na innych polskich stadionach. Na pewno nie w takiej formie. Co innego loże itp.
Dlatego nigdy nie będzie kompletu "kompletu".