Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17273
Stary 27.10.2011, 18:07
studio napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ze jeszcze nie dzielisz trybun na poszczegolne sektory ;-)
Przeczytaj jeszcze raz. Wszystkie sektory na dawnej krytej z 'wypasionymi' fotelami są wyłącznie w opcji karnetu za 10 lub 15 tysięcy złotych. Nie kojarzę podobnych motywów na innych polskich stadionach. Na pewno nie w takiej formie. Co innego loże itp.

Dlatego nigdy nie będzie kompletu "kompletu".
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując