Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17272
Stary 27.10.2011, 18:03
Dobrze ze jeszcze nie dzielisz trybun na poszczegolne sektory ;-)

U nas na ten mecz bilety w cenie 55 ,65, 75zl (patrze tylko na mormalne)

Z wysokimi cenami niestety wszedzie jest problem, chyba najnormalniej do tego tematu podchodza na Lechii, choc nie wiem jak na Slasku teraz bilety sie ksztaltuja, ktos sie moze wypowiedziec.
Odpowiedz cytując