|
Dobrze ze jeszcze nie dzielisz trybun na poszczegolne sektory ;-)
U nas na ten mecz bilety w cenie 55 ,65, 75zl (patrze tylko na mormalne)
Z wysokimi cenami niestety wszedzie jest problem, chyba najnormalniej do tego tematu podchodza na Lechii, choc nie wiem jak na Slasku teraz bilety sie ksztaltuja, ktos sie moze wypowiedziec.
|