Kompletu "kompletu" nie będzie dopóki ceny na trybunę vipowską (bo taką w istocie jest dawna kryta - wg. mojej wiedzy w tej chwili sprzedawane są tam tylko karnety za 10 i 15 tysięcy złotych) nie będą dostosowane do polskiego społeczeństwa. Natomiast komplet normalny (licząc tylko trybuny normalnych') może już na Rapidzie
