Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3771
Stary 27.10.2011, 17:39
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Kurczę Panowie, zasada jest prosta zgadujesz zadajesz.
Tak to zabawa traci sens i nie będzie rankingu niespodzianki na koniec roku

Znasz odpowiedź - zgaduj i zadawaj swoją zagadkę.
Znasz odpowiedź - nie masz pomysłu na zagadkę - odpuść.

To jak ma byc niespodziewanka, to nie ma bata - zadaje zagadke:


Proste, zeby latwo poszlo:
Gdzie jest zlokalizowany obiekt ze zdjecia?
Co przedstawia ten pomnik?

Odpowiedz cytując