Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
10328
27.10.2011, 17:28
Manchester na wyjazdach nie taki mocny, ale przegrał derby, więc pewnie będą chcieli się odkuć. Odpuściłbym z tego kuponu Napoli Juve i Borussie.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG