Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
7207
27.10.2011, 17:23
mysle ze to jest zryty system i tyle. Ja też kiedyś zapomnialem biletu i nie było szans zakupić bilet drugi raz przed meczem
a to było jeszcze przed wprowadzeniem obowiązkowych kart kibica. PO**BANE ! I tyle wam powiem.
sorin320
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorin320
Znajdź inne posty napisane przez sorin320