Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5699
Stary 27.10.2011, 16:52
czy ktoś juz rozkminił cracka ?

kreseq napisał(a):Wyświetl post
Zmien przykladowo 2GB ramu na 1GB i sprawdz roznice na tym samym procesorze Zareczam przy takiej ilosci lig zauwazysz roznice.
też jestem wyznawcą teorii WIECEJ RAMU kosztem procesora. Zresztą sam Miles o tym kiedyś pisał.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.10.2011 o godz. 17:30.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując