Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3326
Stary 27.10.2011, 14:43
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (0:0)

Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Nunez, Wilk, Garguła - Iliev, Kirm - Biton
Zmiany: Boguski, Jirsak, Brud
Bramki: Biton, Iliev
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując