|
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (0:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Paljic - Nunez, Wilk, Garguła - Iliev, Kirm - Biton
Zmiany: Boguski, Jirsak, Brud
Bramki: Biton, Iliev
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.
|