Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51666
Stary 27.10.2011, 14:27
Kris Dee napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie z tym Bitonem, poczekajmy z oceną do końca sezonu. Jak na razie strzelił dwie fantastyczne bramki w LE i chwała mu za to ale trzeba pamiętać że przy bardzo biernej postawie obrońców.
To że strzela w naszej buraczanej nie przekonuje mnie do tego że na pewno warto wydać na niego 1.6mln.
Właśnie te dwie fantastyczne bramki w LE (świetne strzały nie do obrony!) są dowodem na to, że strzela nie tylko w naszej lidze (która moim zdaniem wcale nie jest buraczana). Sam sobie zaprzeczasz w powyższym poście.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując