Kris Dee napisał(a):

Spokojnie z tym Bitonem, poczekajmy z oceną do końca sezonu. Jak na razie strzelił dwie fantastyczne bramki w LE i chwała mu za to ale trzeba pamiętać że przy bardzo biernej postawie obrońców.
To że strzela w naszej buraczanej nie przekonuje mnie do tego że na pewno warto wydać na niego 1.6mln.
|
Właśnie te dwie fantastyczne bramki w LE (świetne strzały nie do obrony!) są dowodem na to, że strzela nie tylko w naszej lidze (która moim zdaniem wcale nie jest buraczana). Sam sobie zaprzeczasz w powyższym poście.