Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51664
Stary 27.10.2011, 14:04
Dariook napisał(a):Wyświetl post
(...)

Forma Bitona niestety tak naprawde nam nie na rękę, podbija ona wartość zawodnika. Nie naszego zawodnika.
Faktycznie, lepiej żeby grał jak Rios. Ten tak pieczołowicie obniżał swoją wartość, że była ona poniżej zera w momencie, gdy skończył się okres wypożyczenia. I z ulgą się go pozbyliśmy.

Dzięki Bitonowi jesteśmy obecnie na 3 miejscu w lidze, z punktem straty do lidera. Więc jego dobra forma jest nam jak najbardziej na rękę.

Nawet jeśli go się nie uda wykupić, będzie można powiedzieć że przy stosunkowo małych nakładach pozyskaliśmy na rok snajpera, który nam załatwił kupę punktów.

Nie na rękę może być ew. świetna forma zawodnika, którego wypożyczyliśmy, chcieliśmy wykupić a nie mamy prawa pierwokupu. Tu tego problemu nie ma.

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
(...)Jak się okazało, stracili na tym wszyscy, ale my najbardziej. Potem Garguła i na końcu Bełchatów. (...)
Oczywiście fakt, że w kolejnych okienkach nastąpił exodus z Bełchatowa, czego wynikiem jest obecna walka o utrzymanie skromną kadrą, nie ma żadnego związku z blokowaniem odejścia Garguły. Cóż, odważna teza.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 27.10.2011 o godz. 14:08.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując