Dariook napisał(a):

(...)
Forma Bitona niestety tak naprawde nam nie na rękę, podbija ona wartość zawodnika. Nie naszego zawodnika.
|
Faktycznie, lepiej żeby grał jak Rios. Ten tak pieczołowicie obniżał swoją wartość, że była ona poniżej zera w momencie, gdy skończył się okres wypożyczenia. I z ulgą się go pozbyliśmy.
Dzięki Bitonowi jesteśmy obecnie na 3 miejscu w lidze, z punktem straty do lidera. Więc jego dobra forma jest nam jak najbardziej na rękę.
Nawet jeśli go się nie uda wykupić, będzie można powiedzieć że przy stosunkowo małych nakładach pozyskaliśmy na rok snajpera, który nam załatwił kupę punktów.
Nie na rękę może być ew. świetna forma zawodnika, którego wypożyczyliśmy, chcieliśmy wykupić a nie mamy prawa pierwokupu. Tu tego problemu nie ma.
pan Dudi napisał(a):

|
(...)Jak się okazało, stracili na tym wszyscy, ale my najbardziej. Potem Garguła i na końcu Bełchatów. (...)
|
Oczywiście fakt, że w kolejnych okienkach nastąpił exodus z Bełchatowa, czego wynikiem jest obecna walka o utrzymanie skromną kadrą, nie ma żadnego związku z blokowaniem odejścia Garguły. Cóż, odważna teza.