Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20065
Stary 27.10.2011, 14:03
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...kich-w-dagest/

nawet ku*** w dupie można a u nas nie.

Co do skyboxów jest w ogóle informacja czy jakiekolwiek sprzedano ? Bo wiem ze marketing Wisły pracował przez dłuższy okres dniami i nocami by wymyślić gdzie i komu te skyboxy można pchnąć.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując