http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...kich-w-dagest/
nawet ku*** w dupie można a u nas nie.
Co do skyboxów jest w ogóle informacja czy jakiekolwiek sprzedano ? Bo wiem ze marketing Wisły pracował przez dłuższy okres dniami i nocami by wymyślić gdzie i komu te skyboxy można pchnąć.