Wyświetl pojedynczy post
Kris Dee
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Belfast UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51663
Stary 27.10.2011, 13:08
Spokojnie z tym Bitonem, poczekajmy z oceną do końca sezonu. Jak na razie strzelił dwie fantastyczne bramki w LE i chwała mu za to ale trzeba pamiętać że przy bardzo biernej postawie obrońców.
To że strzela w naszej buraczanej nie przekonuje mnie do tego że na pewno warto wydać na niego 1.6mln.
Odpowiedz cytując