Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3322
Stary 27.10.2011, 13:00
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (2:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Wilk, Nunez, Garguła - Kirm, Iliev, Biton.
Zmiany: Jirsak, Genkov, Boguski
Bramki: Biton 2x, Garguła, Nunez
Odpowiedz cytując