Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7203
Stary 27.10.2011, 12:35
Krzychu87 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rganizowanych/ Czy ktoś zna może szczegóły?
Tzn ile kosztuje pojedynczy bilet? i na jaki sektor klub przygotował bilety dla grup zorganizwanych?
Wydaje mi się, że grupy zorganizowane pojawiają się na sektorze G. Na Fulham było naprawdę sporo młodzieży na G1 i na pewno były to właśnie grupy zorganizowane. Zapewne ceny będą oscylować gdzieś wokół kwoty za bilet ulgowy na G.

Tak jeszcze wtrącę, że fajnie się dzieje, jak takie grupy przychodzą. Zawsze ktoś może się zarazić miłością do Wisły. Czasem jednak w takiej gromadce znajduje się kilka osób, które meczem (i Wisłą) są zupełnie niezainteresowane, a absorbuje je głównie poszukiwanie możliwości, jak komuś dopiec i jak kogoś wkur***. Przykłady to strzelanie ze słomek, rozlewanie napojów, rzucanie czipsami itp.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując