Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7202
Stary 27.10.2011, 12:04
Do listy pobożnych życzeń odnośnie biletów (sprzedaż przez internet itp.) chciałbym dołożyć jeszcze jeden postulat od siebie:
Mam zakupiony karnet na sektor C. Na weekend przyjeżdża rodzina i chciałbym zabrać kilka osób na mecz. Oczywiście nie na sektor C (po pierwsze pewnie by chcieli oglądnąć mecz w spokoju po drugie nie chce ciągnąć "kosmitów" do młyna). Niestety ja nie mogę kupić dla siebie biletu na inny sektor. Nie chce "wymienić" biletu na C (karnet) na inny sektor - chce drugi raz zapłacić za miejsce na innym sektorze - nie da się! To samo się tyczy sektora rodzinnego: nie moge zabrać tam dziecka bo ja nie kupie biletu - ot, cała historia.

Szkoda, że to wszystko tak wygląda...
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując