Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51658
Stary 27.10.2011, 10:35
Kurz napisał(a):Wyświetl post
To prawda, ale... czysto teoretycznie, co by się stało gdyby Biton nagle doszedł do wniosku, że nie chce, jednak, grać w Wiśle?
Pewnie mu pocisniemy od najgorszych a pozniej sprzedamy do Chelsea za 6 baniek.
Odpowiedz cytując