Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51656
Stary 27.10.2011, 10:23
Co do Dudu to pewnie juz i tak zwrocil uwage na siebie innych zespołów.
1,6 mln to my za niego na pewno nie damy, pewnie maks banke by sie udalo wyszarpac gdyby utrzymal te forme strzelecka do konca sezonu
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując