A numeru z Chavezem zrobić nie możemy? Mam tu na myśli numer który nie wypalił ostatecznie, czyli to co chcieli zrobić w Hondurasie. Załóżmy, że Biton u nas nie będzie chciał grać, bo z takim CV od razu zgłosi się ktoś lepszy w letnim okienku, my więc wykupujemy Bitona za 1,5 i od razu sprzedajemy za 3

. Piłkarza tracimy ale do przodu jesteśmy 1,5 $$ i wypożyczamy kolejnego Drogbę
