Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA
Offline
#
51654
27.10.2011, 10:17
Kurz
napisał(a):
To prawda, ale... czysto teoretycznie, co by się stało gdyby Biton nagle doszedł do wniosku, że nie chce, jednak, grać w Wiśle?
I dlatego właśnie lepiej poczekać z wykupieniem Bitona
lopez71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lopez71
Znajdź inne posty napisane przez lopez71