Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
3320
27.10.2011, 10:16
Wisła - Podbeskidzie 2:0 (1:0)
Skład : Pareiko - Lamey , Chavez , Jaliens , Paljić - Wilk , Nunez , Garguła , Kirm , Iliev - Biton
Bramki : Biton , Garguła
Zmiany : Jirsak , Boguski , Diaz
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys